Skip to: Over ons | Harry & Lisette

Socialrun website

Harry en Lisette stellen zich voor

Harry Gras

Ik ben geboren in 1961 in de wijk Wittevrouwen te Utrecht. Een echte arbeidersbuurt en nu een juppenbuurt.
Mijn ouders waren hardwerkende mensen. Ze hadden een slagerij. Ik heb een prachtige en onbezonnen jeugd gehad samen met mijn drie andere broers.

40 jaar geleden

Na de Havo moest ik in dienst en heb ik bij de mariniers gezeten.
Na mijn dienst ben ik de opleiding tot psychiatrische verpleegkundige gaan doen. Ik heb 10 jaar in de kliniek gewerkt en daarna richtte ik het het eerste outreach team voor openbare geestelijke gezondheidszorg op.
Nu bijna 40 jaar later heb ik meerdere teams en een beschermende woonplek opgezet. Zowel bij Altrecht GGZ als bij Lister.

De Socialrun

Bij Altrecht solliciteerde zo’n 10 jaar geleden Frank Bonenkamp. Nu de directeur van stichting Socialrun.
Het toenmalige ACT-team was eigenlijk een soort proefkonijn voor de nu succesvolle estafetterun van 555 km, die toen de naam droeg  Samenloop.

Let’ s hit the road

Ik ben vader van vier kinderen en getrouwd met Lisette met wie ik samen dit prachtige project ga doen.
Waarom? Gewoon omdat het deugd en goed voelt om iets voor je medemens te doen.
Mijn werkzaamheden als spv, docent, innovator, coach richt zich voornamelijk op mensen die door alle omstandigheden niet de juiste zorg krijgen en voor hen goede reden de zorg mijden.
De Socialrun draag ik een warm hart toe, omdat daar juist geen verschil wordt gemaakt en een ieder ertoe doet. De mooie projecten spreken dan ook tot onze verbeelding.
Let’ s hit the road en we gaan ervoor. Volg ons!

Harry


Lisette Gras

Ik ben Lisette Gras, net 58 jaar geworden, moeder én oma.

Montfoort

Ik ben geboren en getogen in Montfoort. Mijn opa’s, oma’s en mijn ouders zijn ook in Montfoort geboren en getogen. Ik heb twee jongere zussen die in Montfoort en omgeving wonen. Zelfs mijn neven en nichten wonen niet verder dan Utrecht.
Onze vier kinderen zijn ook in Montfoort geboren en wonen in en rond Montfoort.
Het lijkt niet zo bijzonder maar ik denk dat het niet voor iedereen weggelegd is en het bevalt mij heel goed.

Reizen

Vanuit deze veilige thuisbasis reizen wij veel.
Vaak combineren we onze reizen met bezoeken en contacten gerelateerd aan ons werk.

Ik heb jaren gewerkt bij Abrona en ook met een team meegedaan met de Socialrun. Dit beviel zo goed dat ik daarna mee heb gedaan met Team Hortus.  Op dit moment werk ik voor mensen die hun veilige woonplek zijn kwijtgeraakt en dakloos zijn.

Droom

Ik neem 3 maanden verlof en wij gaan onze droom waarmaken door langere tijd naar Uganda te gaan. En samen met James en Grace iets te kunnen betekenen voor Help her International.http://helpherinternational.org  De NGO die zij hebben opgericht.

Wij zullen jullie op de hoogte houden van onze belevenissen.

Lisette

 


 

Wil je Harry en Lisette steunen? Dan kun je doneren via: Een tuintje in mijn hart voor Oeganda
Back To Top